STUDIO MARCHEWKA to autorska pracownia Marcina Marchewki specjalizująca się w projektowaniu architektonicznym. Doświadczenie nagromadzone na przestrzeni lat zapewnia nam swobodę w realizowaniu projektów z zakresu budownictwa mieszkaniowego jak i obiektów użyteczności publicznej. Posiadana wiedza podparta jest uprawnieniami do projektowania architektonicznego bez ograniczeń w Polsce oraz we Francji.

Zajmujemy się wielobranżowym projektowaniem obiektów nowych, jak też modernizacją, przebudową czy zmianą sposobu użytkowania obiektów istniejących. Nasze projekty zawsze nacechowane są indywidualnym podejściem do Klienta oraz do miejsca realizacji inwestycji. Sposób kształtowania przestrzeni, dobór technologii oraz materiałów wynikają wprost ze szczegółowych analiz wykonywanych na potrzeby konkretnych lokalizacji. Kontekst jest zatem częstą naszą inspiracją a ostateczny projekt sumą oczekiwań Inwestora i naszej wizji architektury.

Za każdym razem naszym Klientom sugerujemy rozwiązania nowoczesne, bazujące na technologiach ekologicznych, sprzyjających środowisku naturalnemu. Ciągłe dążenie do rozwiązań najprostszych i trwałych wymaga od nas dużej precyzji i wyczucia formy, materiału, światła. Zastosowanie technologii BIM przy projektowaniu wyznacza nie tylko najwyższą jakość oferowanych usług, ale również minimalizuje ryzyko występowania ewentualnych problemów na etapie realizacji.

Oprócz zagadnień projektowych zajmujemy się również: pomocą w dziedzinie przygotowania inwestycji, sporządzania studium chłonności terenu czy reprezentowaniem inwestora przed organami administracyjnymi.

Marcin Marchewka

Architekt, absolwent Wydziału Budownictwa, Architektury i Inż. Środowiska Politechniki Łódzkiej (2000 rok – dyplom na kierunku Budownictwo Lądowe; 2005 rok – dyplom na kierunku Architektura i Urbanistyka – projekt dyplomowy nominowany do Nagrody Stowarzyszenia Architektów Polskich im. Zbyszka Zawistowskiego – Dyplom Roku 2005), absolwent École Nationale Supérieure d'Architecture de Clermont-Ferrand we Francji (2006 rok). W latach 1998-2002 pracował jako asystent projektanta zarówno w biurze konstrukcyjnym jak i w czołowych biurach architektonicznych w Polsce. Od 2003 do 2007 asystent projektanta w ATELIER4 - największym biurze architektonicznym w stolicy Owernii (Francja). Uprawnienia budowlane we Francji uzyskał w roku 2006, w Polsce w roku 2008. Członek Łódzkiej Okręgowej Izby Architektów. W roku 2009 współzałożyciel biura Mado Architekci. Od roku 2014 prowadzi autorską pracownię architektoniczną „STUDIO MARCHEWKA”.

Biuro
Studio Marchewka

tel. +48 882 556 905
biuro@studiomarchewka.pl

pracownia:
ul. Kolejowa 30
95-050 Konstantynów Łódzki

Formularz kontaktowy:

Firma / Imię i nazwisko:

Telefon:

e-mail:Treść zapytania: